Podstawowe informacje o firmie Profi Credit

Weź Pożyczkę w Proficredit.pl

Spółka Profi Credit Polska S.A. jest częścią Profireal Group SE, działającej od 1994 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Profi Credit Polska działa na polskim rynku pożyczkowym od 2004 roku, ciesząc się zaufaniem i pozytywnymi opiniami lojalnych, zadowolonych klientów. Firma specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.
Profi Credit udziela pożyczek przez internet, telefon oraz w tradycyjnych, stacjonarnych oddziałach. Obecnie posiada ich aż 141.

PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000518190
REGON: 243624011
NIP: 547-215-10-80
Tel. 801 805 806

Podstawowe informacje o pożyczce w Profi Credit

Profi Credit udziela pożyczek ratalnych dla osób prywatnych i firm. To właśnie Profi Credit oferuje najwyższą na rynku kwotę pożyczki ratalnej – 25 000 zł.
Maksymalny okres spłaty to 36 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w firmie Profi Credit?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:
* jest w wieku 18-80 lat,
* posiada nr PESEL,
* posiada stałe źródło dochodu.

Wymagane dokumenty

Zakres wymaganej dokumentacji zależy od kwoty, jaką chcesz pożyczyć. Dodatkowe środki możesz otrzymać nawet w przypadku, gdy dysponujesz tylko podstawowymi dokumentami.

Weryfikacja w bazach dłużników

Rejestr Dłużników ERIF
Krajowy Rejestr Długów
BIGInfo Monitor

Weź Pożyczkę w Proficredit.pl

W jaki sposób wziąć pożyczkę w firmie Profi Credit?

Aby otrzymać pieniądze, wejdź na stronę www.proficredit.pl. Następnie w formularzu wpisz swoje imię oraz kwotę pożyczki i naciśnij przycisk Wyślij.
W ciągu kilkunastu minut skontaktuje się z Tobą konsultant, który poinformuje Cię o dalszych krokach. Co ważne, wstępną decyzję pożyczkową możesz otrzymać już w trakcie pierwszej rozmowy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Profi Credit oferuje możliwość pożyczenia pieniędzy przez telefon?

Tak. Jeśli nie posiadasz dostępu do internetu lub nie czujesz się zbyt pewnie w wirtualnym świecie, możesz wnioskować o pożyczkę przez telefon. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii – 801 700 999.

Jak długo trwa analiza wniosku w Profi Credit?

Informacje na temat dostępnej dla Ciebie kwoty oraz decyzji pożyczkowej możesz otrzymać już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z przedstawicielem Profi Credit. Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań.

Czy mogę otrzymać pożyczkę na firmę?

Tak. Profi Credit oferuje pożyczki nie tylko osobom fizycznym, ale również przedsiębiorcom.

Opinie klientów

Pożyczka w Profi Credit nie ma sobie równych. Zdecydowanie mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat Profi Credit. Pożyczając do 9000 zł wystarczy oświadczenie o wysokości dochodów. Polecam!

Marian, Wieluń

Pożyczka z Profi Credit uratowała moje finanse. Kiedy otrzymałam negatywną decyzję w banku to właśnie firma Profi Credit zaufała mi i pożyczyła dodatkowe środki. Dzięki możliwości spłaty w ratach mój budżet nie jest nadmiernie obciążony.

Wanda, Szczecin

Profi Credit to świetny pożyczkodawca. Dzięki niemu pożyczyłem aż 4000 zł bez dodatkowych formalności. Szybko, sprawnie, kulturalnie. Czego chcieć więcej?

Adrian, Nowa Sól

Weź Pożyczkę w Proficredit.pl

Przeczytaj również: