Kobieta z kasą

Podstawowe informacje o firmie Kobieta z Kasą – NIEAKTUALNA OFERTA

Marka Kobieta z Kasą jest częścią spółki Friendly Finance Poland Sp.z.o.o, działającej także na terenie Czech, Słowacji i Estonii. Wieloletnie doświadczenie tego pożyczkodawcy przekłada się na pozytywne opinie i zadowolenie tysięcy klientów. Kobieta z Kasą to minimum formalności, przejrzyste procedury i szybka weryfikacja wniosku.

Weź Pożyczkę w Kobietazkasa.pl

Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

NIP: 10700255046
REGON: 146512445
KRS:0000448749
Tel. 22 388 32 10

Podstawowe informacje o pożyczce w Kobieta z Kasą

Korzystając z usług firmy Kobieta z kasą będziesz mógł pożyczyć od 200 do 1500 zł. Pierwszą pożyczka w wysokości 500 zł możesz otrzymać zupełnie za darmo. Na jej spłatę będziesz miał od 7 do 35 dni.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w firmie Kobieta z Kasą?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:
* ma co najmniej 20 lat,
* posiada numer PESEL,
* posiada stały dochód,
* nie posiada zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych,
* nie została wpisana do rejestru dłużników.

Wymagane dokumenty

Dowód osobisty

Weryfikacja w bazach dłużników

Krajowy Rejestr Długów
Rejestr Dłużników Erif
BIGInfo Monitor

Weź Pożyczkę w Kobietazkasa.pl

W jaki sposób wziąć pożyczkę w firmie Kobieta z Kasą?

Aby pożyczyć pieniądze w Kobieta z Kasą, wejdź na www.kobietazkasa.pl. Wybierz preferowaną kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a następnie dokładnie wypełnij i wyślij wniosek pożyczkowy. Kolejnym krokiem powinno być wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł. Decyzję pożyczkową otrzymasz e-mailem. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie w ciągu kilku minut.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Kobieta z Kasą udziela darmowych chwilówek?

Tak. korzystając z usług tego pożyczkodawcy będziesz mógł pożyczyć 500 zł. Na spłatę całości kwoty będzie miał maksymalnie 35 dni.

Czy aby otrzymać pożyczkę muszę mieć polskie obywatelstwo?

O pożyczkę może ubiegać się osoba, która jest rezydentem Polski, czyli ma status obywatela lub osoby nieposiadającej obywatelstwa, lecz zamieszkującej w Polsce i posiadającej numer PESEL.

Ile będę czekał na decyzję pożyczkową w Kobieta z Kasą?

Wniosek przetwarzany jest natychmiast po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Jego sprawdzanie nie trwa z reguły dłużej niż kilka – kilkanaście minut.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Jeśli posiadasz konto w 1 z banków: Millennium, PKO BP, BZ WBK+Kredyt Bank, Pekao SA, mBank, Alior Bank, otrzymasz pieniądze niemal natychmiast. Jeśli Twoje konto znajduje się w innym banku, szybkość otrzymania pieniędzy zależy od terminów księgowania przelewów.

Opinie klientów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Kobieta z Kasą. Otrzymałam pieniądze szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonej, pewnej firmy.

Katarzyna, Opole

Dzięki pożyczce mogłam bardzo szybko zapłacić za naprawę samochodu i znów korzystać z ukochanego Forda. Gdyby nie Kobieta z Kasą nie wiem co bym zrobiła. Polecam tę firmę!

Anna, Konin

Skuszona pozytywnymi opiniami, które znalazłam w internecie, zdecydowałam się skorzystać z usług tej firmy. Nie zawiodłam się. Pieniądze miałam na koncie już w kilka chwil po otrzymaniu decyzji pożyczkowej. A na zwrot pożyczki dostałam aż 35 dni.

Aneta, Kozienice

Weź Pożyczkę w Kobietazkasa.pl

Przeczytaj również:

Pożyczki pozabankowe nie tylko na chwilę – gdzie d...
Szukasz
taniej pożyczki? Sprawdź gdzie zaciągniesz...

Author: szypkyj

Share This Post On

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *