Fellow Finance

Podstawowe informacje o Fellow Finance

Weź Pożyczkę w serwisie Fellow Finance

Fellow Finance to serwis, udzielający pożyczek społecznościowych. Łącząc ludzi, którzy mają pieniądze, z tymi, którzy ich potrzebują pomaga pożyczkobiorcom znaleźć odpowiednie dla siebie warunki pożyczki, a inwestorom uzyskać rozsądny zysk z jej oprocentowania.

Fellow Finance Polska Sp. z o. o.
Nowogrodzka 44 lok.3, 00-695 Warszawa

NIP: 7010508554
REGON: 362560885
KRS: 0000576864
Tel.: +48 22 397 51 15

Podstawowe informacje o pożyczce w Fellow Finance

Korzystając z platformy Fellow Finance pożyczysz  od 1 000 do 12 000 zł. Okres spłaty wynosi od  4 do 36 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w Fellow Finance?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • ma od 20 do 75 lat;
  • ma dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego oraz własne konto bankowe (konto podane przy rejestracji powinno istnieć od co najmniej 3 miesięcy w momencie składania wniosku pożyczkowego);
  • ma stały adresu zamieszkania na terenie Polski.
Weź Pożyczkę w serwisie Fellow Finance

Wymagane dokumenty

To, jakich dokumentów będzie wymagał od Ciebie pożyczkodawca zależy od wybranego sposobu weryfikacji tożsamości:

  • weryfikacja przez usługę Kontomatik (logowanie bankowe): logowanie kontem z conajmniej 3 miesięczna historią – bez dokumentów;
  • weryfikacja przez wysyłkę dokumentów: pełny, 3-miesięczny wyciąg z konta do wypłaty pożyczki, dowód osobisty/paszport.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Fellow Finance

Chcesz zaciągnąć pożyczkę społecznościową w Fellow Finance? Wejdź na www.fellowfinance.pl, wypełnij i wyślij wniosek. Kiedy pożyczkodawca go otrzyma, zweryfikuje oraz przeanalizuje dane w celu przyznania Ci oceny zdolności kredytowej (w formie ratingu).  Jeśli nie pojawią się dodatkowe zapytania, proces akceptacji może potrwać jedynie kilkanaście minut. Jeśli Twoja ocena zdolności kredytowej nie pozwoli na zaakceptowanie pożyczki we wnioskowanej kwocie, otrzymasz propozycję niższej kwoty.

Kiedy wniosek zostanie zaaprobowany, pojawi się w systemie i będzie widoczny dla wszystkich inwestorów. Im wyższy rating, tym szybciej masz szansę znaleźć pożyczkodawcę. Niższy może skutkować koniecznością uiszczenia wyższej opłaty administracyjnej.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Fellow Finance weryfikuje BIK?

Przed wydaniem decyzji Fellow Finance weryfikuje historię kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Taki zabieg pozwala ochronić interesy inwestorów oraz wyeliminować możliwość nadmiernego zadłużenia wśród osób, które nie są w stanie spłacić zaciągniętej pożyczki.

Na jaki cel mogę przeznaczyć pieniądze?

Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel – remont, wymarzone wakacje, spłatę długów czy naprawę samochodu.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczkowej?

Jak najbardziej. Jeśli chcesz odstąpić od umowy, możesz dokonać tego w ciągu 14 dni od momentu podpisania dokumentu. Po upływie tego terminu odstąpienie nie będzie możliwe.

Opinie klientów

Dzięki Fellow Finance zaciągnąłem pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach. Polecam wszystkim, którzy chcą ominąć kłopotliwe procedury w instytucjach finansowych.

Beata, Wrocław

Fellow Finance to szybka i bezpieczna pożyczka bez formalności. Od osoby prywatnej dla osoby prywatne. Szczerze polecam.

Anna, Poznań

Dzięki pożyczce w Fellow Finance mogłem spłacić wszystkie długi i wyjść na prostą. Dzięki możliwości rozłożenia spłaty na niskie raty nie mam problemów z terminowym zwrotem pieniędzy.

Mirosław, Kraków

 

Przeczytaj również: