Euroloan

Informacje o firmie

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Euro Loan logo
Ocena: Oceń jako pierwszy !
(ilość ocen: 0)
Dokładna nazwa firmy: EUROLOAN CONSUMER FINANCE SP. Z O.O
Siedziba firmy: ul. Aleje Jerozolimskie 172, Warszawa
E-mail: cok@euroloan.pl
Telefon kontaktowy: 22 1 333 111
NIP: 525-253-27-91
REGON: 146157665
KRS: 0000422999

Podstawowe informacje o serwisie Euroloan

Euroloan udziela pożyczek w formie limitu kredytowego oraz szybkich pożyczek przez internet. Pożyczka w Euroloan to połączenie nowoczesnych technologii, przejrzystych zapisów umowy oraz bezpieczeństwa.

Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Euroloan

Korzystając z usług serwisu Euroloan pożyczysz od 300 aż do 20 000 zł. Na spłatę zobowiązania będziesz miał nawet 48 miesięcy, co umożliwia optymalne dostosowanie wysokości miesięcznej raty do własnych możliwości finansowych.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w serwisie Euroloan?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • ukończyła 18 lat;
  • nie ma negatywnych informacji o regulowaniu zobowiązań w Biurach informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej;
  • posiada konto bankowe otwarte na swoje dane osobowe (Imię, Nazwisko, PESEL, Numer i Seria Dowodu Osobistego)

Wymagane dokumenty

To, jakie dokumenty będą niezbędne zależy od kwoty pożyczki. W przypadku niskich kwot możesz pożyczyć pieniądze jedynie na podstawie dowodu osobistego. Jeśli kwota pożyczki będzie wyższa, Euroloan może poprosić o dostarczenie dodatkowych dokumentów, potwierdzających dochód.

Czym jest limit na rachunku w Euroloan?

Limit na rachunku to maksymalna kwota pożyczki, jaką możesz wykorzystać. Jego wysokość zostaje ustalona indywidualnie, po zbadaniu Twojej zdolności finansowej. Po akceptacji zaproponowanego limitu dokonujesz wypłat na swój własny rachunek bankowy zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Wypłat możesz dokonywać 24h na dobę/ 7 dni w tygodniu.

Jeśli wykorzystasz jedynie określoną część przyznanego przez pożyczkodawcę limitu, to właśnie od tej kwoty zapłacisz odsetki.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w serwisie Euroloan?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Euroloan, wejdź na www.euroloan.pl, a następnie określ preferowaną kwotę pożyczki. Następnie wypełnij krótki formularz i zarejestruj się w serwisie. Kolejnym krokiem będzie konieczność weryfikacji tożsamości poprzez przesłanie na konto pożyczkodawcy symbolicznej złotówki. Jeśli proces przebiegnie pomyślnie, pożyczkodawca niezwłocznie wyda decyzję i przyzna Ci kwotę dostępnego limitu środków. Wypłaty na własny rachunek bankowy możesz realizować 24h na dobę/ 7 dni w tygodniu.

Jak wypłacić środki na swój rachunek?

Aby wypłacić środki na własny rachunek bankowy, zaloguj się na swoje konto w serwisie Euroloan i kliknij odnośnik Wypłać. Następnie wybierz kwotę jaką chcesz wypłacić i potwierdź swój wybór. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku godzin, a najpóźniej następnego dnia roboczego.

Jeżeli chcesz otrzymać pieniądze natychmiast, skorzystaj z dodatkowo płatnej opcji szybkiego przelewu. Pamiętaj jednak, że taka opcja będzie dodatkowo płatna.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Euroloan weryfikuje BIK?

Jako wiarygodny i odpowiedzialny pożyczkodawca, Euroloan weryfikuje BIK. Negatywna historia kredytowa może być przyczyną odmownej decyzji pożyczkodawcy.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie bankowym najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego po zleceniu dyspozycji wypłaty w serwisie my.euroloan.pl

Czy mogę zmienić termin spłaty?

Zaciągając pożyczkę w Euroloan, masz możliwość zmiany terminu spłaty razy w ciągu jednego okresu rozliczeniowego. Jednorazowa opłata za zmianę termin spłaty jest określona w cenniku. Wystarczy tylko, że zalogujesz się na swoje konto w Euroloan lub zadzwonisz do nas, a my potwierdzimy twoją dyspozycje.