Efino

Informacje o firmie

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Efino logo
Ocena: 3.24
(ilość ocen: 17)
Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland spółka z o. o.
Siedziba firmy: ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa
E-mail: info@efino.pl
Telefon kontaktowy: 22 388 64 44
NIP: 525-254-89-58
REGON: 146563260
KRS: 0000453034

Podstawowe informacje o Efino

Efino to nowa marka na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Klienci serwisu szczególnie doceniają błyskawiczną analizę wniosku, minimalną ilość formalności oraz indywidualne podejście.
Efino umożliwia weryfikację danych przy pomocy aplikacji Instantor, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Jest to szczególnie ważne dla osób, które chcą otrzymać pieniądze jak najszybciej.
Pośrednikiem kredytowym w serwisie Efino.pl jest CREAMFINANCE POLAND Sp. z o.o., natomiast pożyczkodawcą – MDP Finance Sp. z o.o.

Podstawowe informacje o pożyczce w Efino

Korzystając z usług Efino pożyczysz od 1000 do 10 000 zł. Spłatę rozłożysz na okres od 3 do 24 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w Efino?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • ukończyła 21 lat,
  • posiada stałe miejsce zamieszkania w Polsce,
  • posiada polskie obywatelstwo,
  • posiada regularne źródło dochodu.

Wymagane dokumenty

Aby pożyczyć pieniądze w Efino potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania dodatkowych zaświadczeń czy dokumentów. Warto wiedzieć jednak, że Efino efino.pl ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Efino?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Efino, wejdź na www.efino.pl i wybierz preferowaną kwotę pożyczki oraz liczbę miesięcznych rat. Następnie wypełnij krótki wniosek i zweryfikuj swoje dane, korzystając z aplikacji Instantor. Jesli wynik weryfikacji będzie pozytywny, pożyczkodawca niezwłocznie wyda decyzję i wypłaci środki.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest aplikacja Instantor?

Instantor to sposób na weryfikację danych osobowych bez konieczności wykonywania przelewu. Aplikacja w bezpieczny i szybki sposób łączy się z Twoim rachunkiem bankowym, przekazując pożyczkodawcy niezbędne informacje. Aby z niej skorzystać nie musisz instalować na swoim komputerze dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że przygotujesz dane logowania do bankowości elektronicznej – login i hasło.

W jakich godzinach pracuje Biuro Obsługi Klienta Efino?

Biuro Obsługi Klienta Efino pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-22:00 oraz w soboty i niedziele od 09:00 do 18:00.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Tak. Możesz zwrócić pieniądze w dowolnym momencie trwania umowy bez konieczności ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek opłat.