Efino

Podstawowe informacje o Efino

Weź Pożyczkę w serwisie Efino

 

Efino to nowa marka na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Klienci serwisu szczególnie doceniają błyskawiczną analizę wniosku, minimalną ilość formalności oraz indywidualne podejście.

Efino umożliwia weryfikację danych przy pomocy aplikacji Instantor, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Jest to szczególnie ważne dla osób, które chcą otrzymać pieniądze jak najszybciej.

Pośrednikiem kredytowym w serwisie Efino.pl jest CREAMFINANCE POLAND Sp. z o.o., natomiast pożyczkodawcą – MDP Finance Sp. z o.o.

MDP Finance Sp. z o.o.

Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

NIP: 5272758771
REGON: 363682923
KRS: 0000600366
Tel.: +22 388 66 33

Podstawowe informacje o pożyczce w Efino

Korzystając z usług Efino pożyczysz od 1000 do 10 000 zł. Spłatę rozłożysz na okres od 3 do 24 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w Efino?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • ukończyła 21 lat,
  • posiada stałe miejsce zamieszkania w Polsce,
  • posiada polskie obywatelstwo,
  • posiada regularne źródło dochodu.
Weź Pożyczkę w serwisie Efino

Wymagane dokumenty

Aby pożyczyć pieniądze w Efino potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania dodatkowych zaświadczeń czy dokumentów. Warto wiedzieć jednak, że Efino efino.pl ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Efino?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Efino, wejdź na www.efino.pl i wybierz preferowaną kwotę pożyczki oraz liczbę miesięcznych rat. Następnie wypełnij krótki wniosek i zweryfikuj swoje dane, korzystając z aplikacji Instantor. Jesli wynik weryfikacji będzie pozytywny, pożyczkodawca niezwłocznie wyda decyzję i wypłaci środki.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest aplikacja Instantor?

Instantor to sposób na weryfikację danych osobowych bez konieczności wykonywania przelewu. Aplikacja w bezpieczny i szybki sposób łączy się z Twoim rachunkiem bankowym, przekazując pożyczkodawcy niezbędne informacje. Aby z niej skorzystać nie musisz instalować na swoim komputerze dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że przygotujesz dane logowania do bankowości elektronicznej – login i hasło.

W jakich godzinach pracuje Biuro Obsługi Klienta Efino?

Biuro Obsługi Klienta Efino pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-22:00 oraz w soboty i niedziele od 09:00 do 18:00.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Tak. Możesz zwrócić pieniądze w dowolnym momencie trwania umowy bez konieczności ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek opłat.

 Opinie klientów

Polecam Efino wszystkim, którzy chcą pożyczyć pieniądze szybko i bez formalności. Efino to sprawdzona, wiarygodna i bezpieczna firma!

Katarzyna, Warszawa

Pożyczyłem w Efino aż 10 000 zł. Dzięki możliwości rozłożenia spłaty aż na 24 raty spłacam pożyczkę terminowo, a mój budżet przy tym nie cierpi. Polecam!

Krzysztof, Raciąż

Efino to jeden z najlepszych serwisów na rynku. Doskonała obsługa, cierpliwi konsultanci i brak ukrytych opłat. Efino to pożyczka na szóstkę.

Zofia, Kraśnik

 

Przeczytaj również: