Daily Credit

Podstawowe informacje o Daily Credit

Weź Pożyczkę w firmie Daily Credit

Daily Credit udziela szybkich pożyczek pozabankowych przez internet. Bez formalności, stosu zaświadczeń i długiego oczekiwania na decyzję.  Obserwując dynamicznie zmieniający się rynek, nieustannie modyfikuje swoją ofertę. Po to, by jeszcze bardziej dostosować ją do potrzeb pożyczkobiorców.

Serwis jest własnością Daily Finance –  niezależnej od banków instytucji finansowej, oferującej błyskawiczne pożyczki gotówkowe.

Daily Finance Sp. z o. o.
ul. Kościuszki 47C, Suwałki

NIP: 5272623485
REGON: 142324110
KRS: 0000350809
Tel.: 607 603 356, 87 777 00 02

Podstawowe informacje o pożyczce w Daily Credit

Korzystając z usług Daily Credit, pożyczysz od 300 do 5000 zł. Okres spłaty zobowiązania jest bardzo elastyczny. Wynosi on od 15 dni aż do 30 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w Daily Credit?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • posiada polskie obywatelstwo;
  • posiadać stałe miesięczne, udokumentowane dochody;
  • ma  od 18 do 75 lat;
  • posiada aktywny telefon komórkowy;
  • posiada własny rachunek bankowy;
  • nie posiada aktualnego zadłużenia w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.
Weź Pożyczkę w serwisie Daily Credit

Wymagane dokumenty

Aby zaciągnąć pożyczkę w Daily Credit potrzebny Ci będzie dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Daily Credit?

Aby pożyczyć pieniądze w Daily Credit, wejdź na www.dailycredit.pl i dokonaj rejestracji. Następnie prześlij na konto pożyczkodawcy opłatę rejestracyjną w wysokości 1 zł. W celu wykonania przelewu zostaniesz przekierowany do systemu płatności Homepay. Wśród dostępnych banków wybierz swój, a następnie skopiuj wygenerowane dane. Pamiętaj, aby wykonać transfer z konta, którego numer podałeś w procesie rejestracji. Ostatnim krokiem powinno być dostarczenie pożyczkodawcy zaświadczenia, potwierdzającego dochody. Jeśli jego decyzja będzie pozytywna, niezwłocznie wypłaci środki.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Daily Credit weryfikuje BIK?

Jako odpowiedzialny i wiarygodny serwis, Daily Credit weryfikuje historię kredytową w BIK-u. Jeśli Twoja pozostawia wiele do życzenia, decyzja pożyczkodawcy może być odmowna.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Tempo transferu zależy od tego, w jakim banku znajduje się Twoje konto. Jeśli posiadasz rachunek w Banku Zachodnim WBK, pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Jeśli Twoje konto znajduje się w innym banku, otrzymasz środki w tym samym lub w kolejnym dniu roboczym.

Zmieniłem zdanie. Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Tak. Jeśli od momentu podpisania umowy minęło nie więcej niż 14 dni, możesz odstąpić od niej bez podawania pożyczkodawcy powodów swojej decyzji. Odstąpienie nie wiąże się również z koniecznością poniesienia jakichkolwiek kosztów.

Opinie klientów

Dzięki Daily Credit spełniłam swoje marzenia o egzotycznych wakacjach. Pieniądze pożyczyłem w ciągu 15 minut, a spłatę rozłożyłam na niewysokie raty.

Marta, Sandomierz

Daily Credit to uczciwa i bezpieczna firma. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z usług sprawdzonego pożyczkodawcy.

Agnieszka, Kraków

Daily Credit to świetny wybór. Pełne bezpieczeństwo pożyczania pieniędzy, uczciwość i świetny serwis. Polecam!

Zbigniew, Zgierz

 

Przeczytaj również: