Credilo

Informacje o firmie

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Credilo logo
Ocena: 3
(ilość ocen: 7)
Dokładna nazwa firmy: Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.
Siedziba firmy: al. Stanów Zjednoczonych 51/612, Warszawa
E-mail: info@credilo.com
Telefon kontaktowy: 71 728 18 88
NIP: 1132936615
REGON: 366933159
KRS: 0000671671

Podstawowe informacje o Credilo

Credilo udziela szybkich pożyczek w 100 procentach przez internet. Ograniczając proces decyzyjny do niezbędnego minimum, umożliwia pożyczenie pieniędzy nawet w ciągu 10 minut.
Credilo to jasne zasady pożyczania, przejrzyste zapisy umowy oraz brak ukrytych kosztów.
Właścicielem serwisu Credilo jest Prosperial Sp. z o.o.

Podstawowe informacje o pożyczce w Credilo

Korzystając z usług Credilo pożyczysz od 100 do 2500 zł. Nowi klienci mogą otrzymać maksymalnie 1600 zł. Chwilówkę należy spłacić w ciągu maksymalnie 30 dni.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w Credilo?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • posiada polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce;
  • jest w wieku od 22 do 75 lat;
  • jest w pełni zdolna do podejmowania czynności prawnych;
  • utworzyła swój profil na stronie internetowej www.credilo.com, zaakceptowała warunki na jakich możemy pożyczyć pieniądze i złożyła poprawnie wypełniony wniosek;
  • nie posiada zaległości finansowych w Credilo w momencie wnioskowania o pożyczkę oraz posiada zdolność do jej przyszłej spłaty.

Wymagane dokumenty

Aby pożyczyć pieniądze w Credilo potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania dodatkowych zaświadczeń czy dokumentów.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Credilo?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Credilo, wejdź na www.credilo.pl. Przy pomocy suwaków określ preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, a następnie wypełnij i wyślij krótki wniosek pożyczkowy. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja tożsamości. Możesz dokonać tego, wykonując przelew na konto Credilo lub korzystając z aplikacji Instantor. Jeśli wynik weryfikacji będzie pozytywny, pożyczkodawca niezwłocznie wyda decyzję i wypłaci środki.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest aplikacja Instantor?

Instantor to sposób na weryfikację danych osobowych bez konieczności wykonywania przelewu. Aplikacja w bezpieczny i szybki sposób łączy się z Twoim rachunkiem bankowym, przekazując pożyczkodawcy niezbędne informacje. Aby z niej skorzystać nie musisz instalować na swoim komputerze dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że przygotujesz dane logowania do bankowości elektronicznej – login i hasło.

W jakich godzinach pracuje Biuro Obsługi Klienta Efino?

Biuro Obsługi Klienta Credilo pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00.

Nie mogę spłacić pożyczki. Czy mogę ją refinansować?

Tak. Credilo umożliwia zaciągnięcie pożyczki refinansującej przy udziale pożyczkodawcy współpracującego z Credilo. Możesz zawnioskować o refinansowanie swojej pożyczki z poziomu profilu klienta. Pozytywna decyzja to również nowy 30-dniowy termin spłaty pożyczki. Warunkiem refinansowania jest uprzednia wpłata prowizji.