Cashalot

Podstawowe informacje o Cashalot

Weź Pożyczkę w firmie Cashalot

Cashalot to innowacyjna firma, udzielająca szybkich pożyczek przez internet. Jest ona polskim oddziałem międzynarodowej grupy finansowej Via SMS Group, działającej od 2009 roku w 7 europejskich krajach.

Jednym z kluczowych walorów tego pożyczkodawcy jest harmonijne łączenie nowoczesnych technologii z najwyższym poziomem obsługi klienta i bezpieczeństwem pożyczania pieniędzy. Firma jest członkiem oraz jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych. Instytucji, która, promuje i stosuje najwyższe standardy biznesowe i etyczne

Cashalot Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa

NIP: 5223058683
REGON: 364053649
KRS: 0000609073
Tel. 22 122 19 27

Podstawowe informacje o pożyczce w firmie Cashalot

Cashalot udziela pożyczek w kwocie od 100 do 4000 zł. Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi 30 dni. Choć korzystając z usług firmy Cashalot nie zaciągniesz darmowej pożyczki, nowi klienci pożyczą pieniądze 50 procent taniej.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w firmie Cashalot?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • posiada stałe miesięczne dochody,
  • jest w wieku od 20 do 72 lat,
  • posiada polskie obywatelstwo,
  • nie figuruje w bazie BIG InfoMonitora oraz Rejestru Dłużników ERIF,
  • posiada osobiste konto w banku.
Weź Pożyczkę w firmie Cashalot

Wymagane dokumenty

Do pożyczenia pieniądze w firmie Cashalot wystarczy jedynie dowód osobisty. W szczególnych przypadkach pożyczkodawca może poprosić jednak o dostarczenie dokumentu, potwierdzającego otrzymywanie stałych dochodów.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w firmie Cashalot?

Aby pożyczyć pieniądze w firmie Cashalot wejdź na www.cashalot.pl, a następnie wybierz preferowaną kwotę oraz termin spłaty zobowiązania. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie i wysłanie prostego formularza rejestracyjnego. Po rejestracji na wskazany we wniosku numer telefonu komórkowego otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na  stronie internetowej pożyczkodawcy.

Ostatnim krokiem jest weryfikacja Twojego konta bankowego. Warunkiem otrzymania pożyczki jest skorzystanie z automatycznego sprawdzenia numeru konta za pomocą usługi Instantor. Podczas korzystania z tej usługi identyfikacji będziesz przekierowany na stronę bankowości internetowej wybranego przez Ciebie banku w celu ukończenia procesu.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, pożyczkodawca natychmiast podejmie decyzję i wypłaci środki.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Cashalot weryfikuje rejestry dłużników?

Przed wydaniem decyzji pożyczkodawca zagląda do rejestrów BIG InfoMonitora oraz Rejestru Dłużników ERIF. Jeśli Twoje dane figurują w którymkolwiek z nich, wniosek zostanie odrzucony.

Pożyczkodawca nie sprawdza natomiast baz Krajowego Rejestru Długów. Jeśli Twoje dane figurują w KRD, wciąż masz szansę na dodatkową gotówkę.

Czym jest usługa Instantor?

Usługa Instantor to aplikacja, umożliwiająca bezpieczną i szybką weryfikację rachunku bankowego pożyczkobiorcy. Łącząc się z Twoim kontem, przekazuje pożyczkodawcy niezbędne informacje. Aby z niej skorzystać przygotuj dane logowania do systemu bankowości elektronicznej – login oraz hasło.

W jakich godzinach pracuje Biuro Obsługi Klienta Cashalot?

Biuro Obsługi Klienta Cashalot pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Opinie klientów

Cashalot to świetny wybór. Zwłaszcza dla osób, którym zależy na wygodnym i szybkim pożyczeniu pieniędzy. Polecam!

Damian, Płock

Pierwszą pożyczkę w Cashalot zaciągnąłem pół roku temu. Od tego czasu, w razie nieplanowanych wydatków zawsze wracam do tego pożyczkodawcy. Doskonała obsługa, brak ukrytych opłat oraz ekspresowy przelew – czego chcieć więcej?

Mariusz, Radom

Pożyczkę w Cashalot poleciła mi koleżanka. Nie zawiodłam się. Dzięki dodatkowym środkom wyjechałam na wymarzoną wycieczkę. Polecam wszystkim, którzy szukają szybkiej gotówki na dowód.

Anna, Mińsk Mazowiecki

 

Przeczytaj również: