Caseo

Podstawowe informacje o Caseo

Weź Pożyczkę w serwisie Caseo

Caseo specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych przedsiębiorcom, którzy rejestrują obroty na kasie fiskalnej. Korzystając z usług Caseo możesz pożyczyć pieniądze szybko, bez formalności i ukrytych kosztów.

Caseo to nowoczesne wsparcie dla mikroprzedsiębiorców i małych firm. Rozwijaj swój biznes i zdobądź przewagę nad konkurencją!

 

Właścicielem marki Caseo jest spółka Optima.

Optima Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

NIP: 5833101093
REGON: 221009292
KRS: 0000355315
Tel. +48 666 70 70 30

Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Caseo

Korzystając z usług Caseo pożyczysz nawet 25 000 zł. Taką kwotę możesz otrzymać już przy 1 pożyczce. Maksymalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy.  Jak deklaruje pożyczkodawca, całkowity miesięczny koszt finansowania to jedynie 9,99%.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w serwisie Caseo?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • ma co najmniej 18 lat,
  • prowadzi działalność gospodarczą,
  • rejestruje obroty na kasie fiskalnej.
Weź Pożyczkę w serwisie Caseo

Wymagane dokumenty

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny Ci będzie dowód osobisty oraz wydruk z kasy fiskalnej. Na ich podstawie pożyczkodawca oceni Twoją zdolność do spłaty i wyda decyzję.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w serwisie Caseo?

O dodatkowe środki w Caseo możesz wnioskować na 2 sposoby:

  • dzwoniąc pod numer infolinii (+48 666 70 70 30),
  • wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.caseo.pl.

Jeśli wyślesz wniosek drogą internetową, po jego otrzymaniu skontaktuje się z Tobą konsultant, który przedstawi szczegóły oferty i umówi Cię na spotkanie z doradcą. W czasie spotkania doradca odbierze od Ciebie wydruk z kasy fiskalnej oraz przygotowaną do podpisania umowę. Pieniądze z pożyczki otrzymasz na konto bankowe niezwłocznie po podpisaniu dokumentu.

 Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wliczyć prowizję w koszty uzyskania przychodu?

Tak. Taki zabieg pozwoli zmniejszyć podstawę opodatkowania i wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności.

Jak długo będę musiał czekać na decyzję?

Jedną z zalet serwisu Caseo jest szybki czas weryfikacji wniosku. Decyzję możesz otrzymać nawet w ciągu 15 minut od momentu jego złożenia.

Na co mogę przeznaczyć pieniądze z pożyczki?

Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością. Pożyczka może posłużyć do spłaty zaległości względem Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, sfinansowania bieżących potrzeb firmy czy realizacji inwestycji.

Opinie klientów

Kiedy bank odmówił mi kredytu, byłem załamany. Na szczęście z pomocą przyszło Caseo. Bez problemu (i zbędnych formalności) pożyczyłem potrzebną kwotę, a płatność rozłożyłem na niewysokie raty, które bez problemu spłacam. Polecam!

Adam, Kraków

Poszukując finansowania inwestycji, trafiłem na Caseo. To był strzał w dziesiątkę. Jako początkujący przedsiębiorca pożyczyłem aż 20 000 zł. W banku z pewnością nie byłoby to możliwe!

Krzysztof, Gostynin

Polecam Caseo wszystkim właścicielom firm, którzy chcą pożyczyć pieniądze szybko, be formalności i skomplikowanych procedur bankowych.

Daria, Gdańsk

Przeczytaj również: