BOSSpożyczka

Informacje o firmie

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Boss Pożyczka logo
Ocena: Oceń jako pierwszy !
(ilość ocen: 0)
Dokładna nazwa firmy: Business Online Sales Systems Sp z o.o.
Siedziba firmy: ul. Puławska 14, Warszawa
E-mail: info@bosspozyczka.pl
Telefon kontaktowy: 801 40 40 40
NIP: 5342427508
REGON: 141918409
KRS: 0000332371

Podstawowe informacje o BOSSpożyczce

BOSSpożyczka udziela pożyczek mikroprzedsiębiorcom, właścicielom średnich i dużych firm. Ogromnym walorem pożyczki w BOSSpożyczce są ograniczone do minimum formalności, szybki czas weryfikacji wniosku oraz brak ukrytych kosztów.
Właścicielem serwisu BOSSpożyczka jest spółka Aasa Polska – jeden z liderów aktualnego rynku pożyczek pozabankowych.

Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie BOSSpożyczka

Korzystając z usług serwisu BOSSpożyczka pożyczysz od 1000 do 10 000 zł.  Spłatę rozłożysz na okres od 1 do 24 miesięcy. Po pożyczkę w BOSSpożyczce możesz sięgnąć już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.
Właściciel serwisu BOSSpożyczka, jako jeden z niewielu pożyczkodawców umożliwia zaciągnięcie kolejnej pożyczki jeszcze przed spłatą aktualnej. Warunkiem jest terminowa spłata minimum czterech rat bieżącego zobowiązania.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w firmie serwisie BOSSpożyczka?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • posiada zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą,
  • nie figuruje w rejestrze dłużników BIG (Infomonitor, KRD i ERIF),
  • posiada stały adres zamieszkania w Polsce.

Wymagane dokumenty

Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania stosu formularzu, dokumentów finansowych czy zaświadczeń o niezaleganiu. Aby pożyczyć pieniądze wystarczy Ci jedynie dowód osobisty.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w serwisie BOSSpożyczka?

Aby pożyczyć pieniądze w firmie BOSSpożyczka wejdź na www.bosspozyczka.pl, a następnie ustaw preferowaną kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Wypełnij krótki wniosek i wyślij go pożyczkodawcy. Na podstawie zawartych w dokumencie informacji oceni on Twoją zdolność do spłaty pożyczki i wyda decyzję. Otrzymasz ją jeszcze tego samego dnia drogą mailową lub telefoniczną.
Jeśli decyzja będzie pozytywna, na wskazany we wniosku adres e-mail otrzymasz komplet dokumentów. Zanim zdecydujesz się je podpisać, dokładnie przeanalizuj wszystkie zapisy. Upewnij się, że są one w pełni zrozumiałe i zgodne z pierwotnymi ustaleniami.
Dokumenty w formie papierowej dostarczy Ci kurier. Po ich podpisaniu i sprawdzeniu Twojej tożsamości na podstawie dowodu osobistego, pożyczkodawca wykona przelew środków. Pożyczając pieniądze w BOSSpożyczce możesz także skorzystać z wypłaty na podstawie czeku GIRO, odbierając gotówkę w dowolnym oddziale poczty.

Najczęściej zadawane pytania

Czy BOSSpożyczka weryfikuje BIK?

Przed podjęciem decyzji, BOSSpożyczka weryfikuje historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli Twoja pozostawia wiele do życzenia, decyzja pożyczkodawcy może być odmowna.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Zazwyczaj pożyczki wypłacane są w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy. W wyjątkowych przypadkach termin wypłaty może przedłużyć się do 7 dni.

Na co mogę przeznaczyć pieniądze z BOSSpożyczki?

Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością. Może być to np. spłata zadłużenia w stosunku do Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, inwestycje, spłatę faktur, zakup sprzętu czy wynajem biura.