Bierz-Kase.pl

Podstawowe informacje o Bierz-Kase.pl

Weź Pożyczkę w serwisie Bierz-Kase.pl

 

Korzystając z usług serwisu Bierz-Kase.pl pożyczysz pieniądze szybko i wygodnie. Bez formalności, ukrytych opłat i długiego oczekiwania na decyzję. W 100 procentach przez internet.

Pożyczka w Bierz-Kase.pl to skuteczne koło ratunkowe w przypadku nieplanowanych wydatków, które nie mogą czekać. Wypełnienie wniosku pożyczkowego nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, a dodatkowe środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w kwadrans.

Właścicielem serwisu Bierz-Kase.pl jest spółka HSZ Finance.

HSZ Finance Sp. z o. o.

Ul. Warszawska 55
42-530 Dąbrowa Górnicza

NIP: 6292473316
REGON: 362592980
KRS: 0000582116
Tel. +48 606 834 857

Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Bierz-Kase.pl

Bierz-Kase.pl udziela pożyczek w kwocie od 300 do 1500 zł z okresem spłaty do 30 dni. Korzystając z usług tego pożyczkodawcy zaciągniesz chwilówkę w 100 procentach przez internet, a dodatkowe środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu 15 minut od momentu wysłania wniosku pożyczkowego.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w firmie serwisie Bierz-Kase.pl?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • ma co najmniej 18 lat,
  • posiada polskie obywatelstwo,
  • posiada konto w banku, dowód osobisty i numer telefonu komórkowego.
Weź Pożyczkę w serwisie Bierz-Kase.pl

Wymagane dokumenty

Aby pożyczyć pieniądze będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego. Podczas wypełniania wniosku miej „pod ręką” również numer konta bankowego oraz telefon komórkowy.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w serwisie Bierz-Kase.pl?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Bierz-Kase.pl, wejdź na www.bierz-kase.pl i określ ile pieniędzy chcesz pożyczyć i po jakim czasie zwrócisz je pożyczkodawcy. Następnie wypełnij i wyślij pożyczkodawcy krótki formularz. Kolejnym krokiem będzie konieczność weryfikacji danych przelewem bankowym. Jeśli jej wynik będzie pozytywny – pożyczkodawca niezwłocznie wyda decyzję i wypłaci środki. Jeśli Twoje konto znajduje się w tym samym banku, co rachunek pożyczkodawcy, pieniądze zostaną zaksięgowane w ekspresowym tempie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Bierz-Kase.pl weryfikuje BIK?

Jak najbardziej. Pożyczkodawca dokładnie weryfikuje historię kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Negatywna może być przyczyną odmownej decyzij.

Czy mogę mieć kilka aktywnych pożyczek?

Każdy klient może mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Po spłaceniu obecnej pożyczki możesz wnioskować o kolejną, na preferencyjnych warunkach, już jako nasz stały klient.

Czy do pożyczenia pieniędzy potrzebny jest zastaw, poręczenie lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach?

Nie. Bierz-Kase.pl udziela pożyczek z minimalną ilością formalności. Jedynym dokumentem, jaki powinieneś posiadać jest dowód osobisty.

Opinie klientów

Korzystając z serwisu Bierz-kase otrzymałem pieniądze w ciągu 15 minut od momentu wysłania wniosku. To absolutny rekord. Polecam wszystkim, którzy szukają szybkiej i bezpiecznej pożyczki.

Andrzej, Lesznowola

Dzięki środkom z Bierz-Kase mogłam szybko wymienić wyświetlacz telefonu komórkowego. Decyzję otrzymałam w ekspresowym tempie. Podobnie jak pieniądze.

Karolina, Grudziądz

Bierz-Kase to bezpieczna i wygodna pożyczka. Bez wychodzenia z domu, bez formalności i ukrytych kosztów. Jak dla mnie idealnie!

Jacek, Warszawa

 

Przeczytaj również: