Autokapitał

Autokapitał

Podstawowe informacje o serwisie Autokapitał

Weź Pożyczkę w serwisie Autokapitał

Autokapitał specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych pod zastaw samochodu oraz na zakup samochodu. Korzystając z usług tego pożyczkodawcy zaciągniesz pożyczkę w wysokości nawet 65 proc. wartości pojazdu. Otrzymane w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek w serwisie Autokapitał jest PSF Loans Sp. z o.o.

PSF Loans Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 200 lok. 345
02-486 Warszawa

NIP: 5223074239
REGON: 365709589
KRS: 0000643924
Tel.: 22 777 49 90

Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Autokapitał

Autokapitał udziela pożyczek pod zastaw samochodu oraz na zakup samochodu. Kwota finansowania wynosi od 6.000 zł do 100.000 zł i może stanowić maksymalnie 65 proc. wartości pojazdu. Na spłatę zobowiązania w serwisie Autokapitał będziesz miał 12 , 24, 36 lub 48 miesięcy.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w serwisie Autokapitał?

Pożyczka jest przeznaczona dla firm oraz osób fizycznych w wieku od 21 do 70 lat.

Weź Pożyczkę w serwisie Autokapitał

Wymagane dokumenty

Aby zaciągnąć pożyczkę w serwisie Autokapitał będziesz potrzebował dowodu osobistego oraz wskazanych przez pożyczkodawcę dokumentów auta. Dostarczanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości dochodów nie jest konieczne.

Jakie wymogi musi spełnić pojazd, będący zabezpieczeniem pożyczki?

  • Kategoria: samochody osobowe i dostawcze (do 3,5 T)
  • Wiek pojazdu (maksymalny): osobowe 12 lat, dostawcze 8 lat (w momencie udzielania pożyczki)
  • Wymagana jest karta pojazdu
  • Brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe
  • Właścicielem samochodu może być wyłącznie jeden podmiot/osoba – pożyczkobiorca
  • Wymagane jest posiadanie polisy OC

W jaki sposób wziąć pożyczkę w serwisie Autokapitał?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Autokapitał, wejdź na www.autokapital.pl, a następnie wpisz w formularzu dane pojazdu, który będzie zabezpieczeniem finansowania. Natychmiast otrzymasz informacje o wstępnej kwocie pożyczki. Następnie wpisz swoje dane osobowe. Posłużą one do przygotowania umowy pożyczki. Następnym krokiem powinno być  przesłanie zdjęć dowodu rejestracyjnego na adres info@autokapital.pl. Podczas spotkanie z przedstawicielem Autokapitału podpiszesz umowę pożyczki oraz otrzymasz dokumenty niezbędne do załatwienia formalności w urzędzie komunikacji. W ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów pożyczkodawca wypłaci pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Czy mogę wciąż użytkować pojazd, będący zabezpieczeniem pożyczki?

Jak najbardziej. Auto, które stanie się zabezpieczeniem pożyczki może być użytkowane na dotychczasowych zasadach.

Czy pojazd wymaga przerejestrowania?

Nie, zaciągając pożyczkę w serwisie Autokapitał nie musisz przerejestrowywać pojazdu. Dokonywana jest jedynie stosowna adnotacja o współwłasności w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu. Wszelkich formalności dopełnisz w trakcie jednej wizyty w wydziale komunikacji.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Autokapitał weryfikuje BIK i BIG?

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, Autokapitał może sprawdzić Twoje dane ny w bazach BIK/BIG czy KRD. Ich wynik może wpłynąć na decyzję o udzieleniu pożyczki.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Pożyczkodawca przeleje środki w ciągu 1 dnia roboczego po otrzymaniu dokumentów potwierdzających zawarcie umowy pożyczki oraz ustanowieniu wymaganych zabezpieczeń.

Jakie są warunki spłaty pożyczki?

Spłata pożyczki następuje w równych miesięcznych ratach według harmonogramu, dostarczonego razem z umową pożyczki. Na ratę składa się część kapitału pożyczki, odsetki i prowizja za obsługę umowy i opłata przygotowawcza.

Opinie klientów

Polecam Autokapitał wszystkim, którzy chcą kupić auto, a bank odprawił ich z kwitkiem. Pożyczka w Autokapitał to minimum formalności i przyjazne klientom procedury.

Karol, Olsztyn

Kiedy bank odmówił mi kredytu samochodowego, byłem załamany. Na szczęście z pomocą przyszedł Autokapitał. W ciągu kilku dni wymarzone auto było moje!

Adam, Kraków

Autokapitał polecił mi kolega. Nie zawiodłem się. Pożyczyłem pieniądze pod zastaw swojego auta. Niewielkie raty spłacam w terminie, a mój budżet nie jest nadmiernie obciążony.

Krzysztof, Sandomierz

 

Przeczytaj również:

Author: magda

Share This Post On

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *