Alegotówka

Informacje o firmie

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Ale Gotówka logo
Ocena: 3.2
(ilość ocen: 5)
Dokładna nazwa firmy: Primus Finance Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa
E-mail: kontakt@alegotowka.pl
Telefon kontaktowy: 22 201 27 76
NIP: 5213717701
REGON: 363443466
KRS: 0000594858

Podstawowe informacje o serwisie Alegotówka

Serwis Alegotówka specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. Pożyczkodawca stawia na  nowoczesne, dostosowane do potrzeb klientów produkty i doskonały serwis.
Analiza wszystkich wniosków o pożyczkę zawsze przeprowadzana jest rzetelnie, w oparciu o indywidualne kryteria oraz dane dostępne w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz w Biurach Informacji Gospodarczej (KRD, ERIF, InfoMonitor).

Podstawowe informacje o pożyczce w serwisie Alegotówka

Alegotówka udziela pożyczek w kwocie od 500 do 5000 zł z okresem spłaty do 30 dni. Nowi pożyczkobiorcy pożyczą za darmo nawet 2000 zł. Korzystając z usług serwisu Alegotówka, zaciągniesz chwilówkę w 100 procentach przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Wygodnie i komfortowo.

Kto może zaciągnąć pożyczkę w firmie serwisie Alegotówka?

Pożyczkę może zaciągnąć osoba, która:

  • jest w wieku od 18 do 75 lat,
  • posiada polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce,
  • posiada rachunek bankowy (i nie jest to rachunek w SKOK-u),
  • nie ma zaległości wpisanych w bazach danych Biura Informacji Kredytowej ani Biur Informacji Gospodarczej,
  • poprawnie wypełniła wniosek o pożyczkę, a jej tożsamość została pomyślnie zweryfikowana w trakcie składania wniosku.

Wymagane dokumenty

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Alegotówka potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania dodatkowych dokumentów, zaświadczeń czy wyciągów z konta bankowego.
Podczas wypełniania wniosku miej pod ręką również telefon komórkowy oraz numer konta.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w serwisie Alegotówka?

Pożyczenie pieniędzy w serwisie Alegotówka jest nie tylko łatwe, ale również bardzo szybkie. Pierwszym krokiem do otrzymania dodatkowej gotówki powinna być wizyta na stronie www.alegotowka.pl i rejestracja w serwisie. Następnym – określenie preferowanej kwoty i okresu spłaty pożyczki oraz wypełnienie krótkiego wniosku pożyczkowego.
Niezbędna będzie również weryfikacja danych osobowych. W przypadku Alegotówki można dokonać jej na 2 sposoby:

  • wykonując przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł z Twojego rachunku bankowego na konto pożyczkodawcy. Po dokonaniu weryfikacji, kwota 1 zł zwracana jest na rachunek, z którego dokonano przelewu;
  • korzystając z metody Szybkiej Identyfikacj, czyli darmowego i bezpiecznego sposobu weryfikacji Twojego rachunku bankowego bez konieczności wykonywania przelewu.

Po pozytywnym wyniku weryfikacji danych pożyczkodawca niezwłocznie wyda decyzję i wypłaci środki.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Alegotówka weryfikuje BIK?

Tak. Jeśli wnioskujesz o dodatkowe środki w serwisie Alegotówka, musisz liczyć się z tym, że pożyczkodawca dokładnie prześwietli Twoją historię kredytową w BIK-u. Niski scoring może skutkować odmowną decyzją.

Czym jest metoda Szybkiej Identyfikacji?

Szybka Identyfikacja umożliwia sprawdzenie tożsamości pożyczkobiorcy oraz pobranie jednorazowego wyciągu z rachunku bankowego. W ten sposób pożyczkodawca będzie mógł przeanalizować Twoją zdolność i wiarygodność kredytową bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów. Bezpieczeństwo połączenia zapewniają nowoczesne metody szyfrujące, a certyfikaty SSL używane przez Alepożyczkę gwarantują, że przesyłane dane są zabezpieczone i nie mają do nich dostępu nieuprawnione osoby.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Jedną z największych zalet serwisu Alegotówka jest wykorzystanie najnowszych technologii, umożliwiających skrócenie czasu oczekiwania na decyzję do kilku minut.